1867 - German States
1867. Francobrev stemplet Hambrug TH. &. T. d. 21.6.1867 til Sevilla, Spanien. Stor del af bagsiden mangler.
Lot: 282482
DKK 75.00 |
Sold out
Europe
Germany
German States
Thurn & Taxis