1910 - Denmark - SK 1314 - 5935
5 øre Fr. VIII på brevkort fra Kjelds Nor Fyr dateret pinsedag (1910) med stjernestempel SØNDENBRO og sidestemplet lapidar Humble d. 17.5.1910 til Kolding.
Lot: 575
Ended | 25/09/2018 22:20:38 |
Winning bid: | DKK 1,553.00 |
Bid history: | 17 bids |
Denmark cancellations
Lapidarcancels
Covers > Denmark cancellations > Starcancels