1924 - Denmark - 122 - Used with stamps - 3740
Christiansø. Fotokort u/no. Frankeret med 5 øre Bølgelinie (3) dateret på Christiansø d. 16.1.1924 og annulleret med svagt brotype stempel Christiansø og sidestemplet Svaneke d. 16.1.1924 til Rønne.
Lot: 286700
DKK 30.00 |
Sold out
Denmark cancellations
Bornholm
Postcards > Denmark Towns and Views