1952 - Denmark - 320 - 1000
20 øre Fr. IX og Garderforeningen mærkat på brevkort dateret Sandholm stemplet København d. 22.9.1952 til København.
Lot: 290293
DKK 30.00 |
Sold out
Engraved Issues
Covers > Denmark issues > Christmas Seals