1939 - Denmark - P 31 - 6400

1 kr. Portomærke (6) på seddel stemplet Sønderborg d. 2.9.1939. Påskrevet "Portomærker som mangler på brevkort Lørdag morgen".

Lot: 290972
DKK 100.00