1832 - Denmark - 1000

1832. Francobrev med indhold dateret i Kjøbenhavn d. 10.11.1832 påskrevet "Fr. Helsingborg" stemplet Helsingborg d. 13.11.1832 til Mandal, Norge.

Lot: 295365
DKK 125.00