1970 - Greenland
Engelsk 1d og 4d (2) Elizabeth på skibsbrev fra "R.S. Cyclops" dateret Aggas Ø, Danmarksstræde d. 19.5.1970 stemplet Glasgow d. 28.7.1970 til Lidingö, Sverige.
Lot: 295499
DKK 75.00 |
Europe
Great Britain
Covers > Greenland > Postal History