1962 - Denmark - KK 67 - 4862
30 øre Fr. IX helsags korrespondancekort (fabr. 111) med Julemærke 1962 dateret Majbølle og stemplet Guldborg d. 23.12.1962 til Tarup pr. Odense.
Lot: 271
Ended | 01/12/2019 23:59:00 |
Starting bid: | DKK 250.00 |
Postal Stationary
Lettercards
Covers > Denmark issues > Christmas Seals