1831 - Denmark - 3000
1831. Kolera-brev. Portobrev dateret i Helsingør d. 17.10.1831 og stemplet Helsingborg d. 17.10.1831 til Mandal, Norge. Huller efter desinficering.
Lot: 294
Ended | 01/12/2019 23:59:00 |
Starting bid: | DKK 1,250.00 |
Prephil/Franco