1886 - Denmark - 1000

Tysk 10 pfg. helsagsbrevkort dateret Stettin d. 10.9.1886 påskrevet “pr. S/S Dronning Lovisa” annulleret med nr.stempel “1” i København og sidestemplet K.OMB.1 d. 11.9.1886 til København, Danmark.

Lot: 544
Ended 01/12/2019 23:59:00
Starting bid: DKK 500.00
Bid history: 0 bids