1941 - Norway
Ufrankeret feltpostbrev med V-Viktoria mærkat stemplet Fledpost d. 2.8.1941 og Briefstempel Feldpost Nr. 34157 N (= Kommandierender Admiral in Norwegen, Oslo) til Magdeburg, Tyskland. Signeret Mogler BBP.
Lot: 1133
Ended | 01/12/2019 23:59:00 |
Starting bid: | DKK 500.00 |
Europe
Germany
German Reich
Covers > Norway > 2. World War