1959 - Denmark - 1000

Ufrankeret diplomatisk kurerbrev fra København til danske ambassade i Cairo, Egypten. Stemplet "Porto modtaget". På bagsiden dateret: 2.1.1959. Rift i højre hjørne.

Lot: 176239
DKK 45.00