1858 - Denmark - 4 - 2800
4 sk. 1854 udg. på brev dateret Jægersborg annulleret med svagt nr.stempel "39" og sidestemplet Lyngbye d. 30.1.1858 til Kjøbenhavn.
Lot: 309624
DKK 60.00 |
Sold out