1864 - Denmark - 9 - 9000

1864. 4 sk. stukken kant på dampskibsbrev dateret Aalborg d. 23.4.1864 annulleret med nr.stempel "1" og sidestemplet Kjøbenhavn d. x.4.1864 til Kjøbenhavn. Befordret med "Dania".

Lot: 177641
DKK 250.00