1895 - Slesvig - DAKA 189.11 - 6270
5 pfg. helsagsbrevkort dateret i Neukirchen og stemplet Tondern ** d. 30.11.1895 til Friedrichstadt.
Lot: 314686
DKK 45.00 |
Sold out
Slesvig
Northschswig Cancelsls