1963 - Sweden
Ufrankeret fotobrevkort (Neger marked) dateret Kemina Military Base og stemplet Organisation des Nations Unies au Congo d. 19.3.1963 til Landskrona, Sverige. Sendt fra svensk FN-soldat ved Panserbil pluton, SV FN Bat Congo.
Lot: 316329
DKK 100.00 |
U.N. Post
Covers > Sweden > Miscellaneous
Postcards > Oversea