1859 - Denmark - 7 - 9000
4 sk. 1858 udg. på dampskibsbrev dateret Aalborg d. 17.5.1859 og annulleret med nr.stempel "1" og sidestemplet Kiøbenhavn d. 18.5.1859 til København.
Lot: 181281
DKK 100.00 |
Covers > Denmark postal history > Shipmail