1913 - Iceland - Used with stamps
Eskifjordur, udsigt fra fjorden. Stenders no. 27115. Dateret på Island, men stemplet i København. Kvalitet 8
Lot: 622
Ended |
08/08/2020 20:04:53 |
Starting bid:
DKK 125.00 |
Bid history: |
0 bids