1937 - Switzerland
Ufrankeret feltpostbrevkort (4,7 cm Infanteri kanon) dateret d. 16.5.1937 stemplet Liestal / Militärpost / Kaserne til Bern.
Lot: 181394
DKK 60.00 |
Europe
Switzerland