1963 - Denmark - 9000
Ufrankeret brevkort fra Beirut dateret Lebanon d. 31.8.1963 og stemplet United Nations Emergency Force d. 1.9.1963 til Aalborg, Danmark.
Lot: 181828
DKK 75.00 |
U.N. Post