1944 - Denmark - 274 - 5500

10 øre Chr. X (5) på anbefalet brev med indhold dateret i Skaarupøre stemplet Skaarup F. d. 10.7.1944 til pige-spejderlejren på Fænø pr. Middelfart. Ank.stemplet i Middelfart d. 11.7.1944.

Lot: 328984
DKK 250.00
Sold out