1909 - Iceland - 1000
1 eyr og 4 aur To Konger på brevkort (Vestmannaeyjar) dateret på Vestmannaøerne d. 12.10.1909 annulleret med skibsstempel "Fra Island" og sidestemplet Kjøbenhavn d. 25.10.1909 til Odense, Danmark.
Lot: 332448
Ended | 05/04/2021 21:02:00 |
Winning bid: | DKK 405.00 |
Bid history: | 4 bids |