1923 - Iceland
15 aur Chr. X på brevkort (Isafjordur med skibe) dateret d. 13.8.1923 og annulleret med norsk maskinstempel i Bergen d. 22.8.1923 og sidestemplet "Paquebot" til Bergen, Norge.
Lot: 348127
Ended | 19/01/2022 21:31:40 |
Winning bid: | DKK 413.00 |
Bid history: | 4 bids |