No products in the cart.
1919 - Iceland
6 aur Chr. IX på julekort dateret Seydisfjord d. 8.12.1919 annulleret med dansk stempel i Kjøbenhavn d. 21.12.1919 og sidestemplet "Fra Island" til Kjøbenhavn, Danmark.