1902 - Denmark - 34B - 1000

5 øre Våben på brevkort dateret i Malmö annulleret med skibsstempel “Fra Sverige M.” med omv. “M.” og side-stemplet Kjøbenhavn K. d. 27.12.1902 til København. Sjælden variant - ikke prissat i Skilling.

Lot: 356408
DKK 1,000.00