1915 - Denmark - SK 0870 - 9733
5 øre Chr. X på brevkort dateret i Thise d. 1.2.1915 annulleret med stjernestempel MANNA og sidestemplet med yderligt placeret stempel i Brønderslev til Ollerup Højskole pr. Svendborg.
Lot: 372204
Ended | 08/02/2023 21:28:56 |
Winning bid: | DKK 75.00 |
Typograph Issues
Covers > Denmark cancellations > Starcancels