1905 - Denmark - SK 1599 - 7172
5 øre Våben på brevkort (Hvolgaard) dateret d. 22.12.1905 med stjernestempel ØLHOLM til Abybro St. Ank.stemplet Aabybro d. 24.12.1905.
Lot: 374088
Ended | 13/08/2023 21:57:20 |
Winning bid: | DKK 124.00 |
Bid history: | 4 bids |
Coat of Arms
Coat of Arms vm. III
Covers > Denmark cancellations > Starcancels
Postcards > Denmark Towns and Views