1860 - Denmark - 7 - 4732
4 sk. 1858 udg. på brev med indhold dateret i Snesere annulleret med nr.stempel "52" og sidestemplet antiqua Præstøe d. 26.5.1860 til Kjøbenhavn.
Lot: 221270
DKK 100.00 |
Sold out
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels