1834 - German States - 1000
1834.Francobrev dateret Benkenhage stemplet Rostock d. 30.6.1834 til København, Danmark. Påskrevet: "Franco Lübeck".
Lot: 229087
DKK 300.00 |
Prephil/Franco
Covers > Europe > Germany > German States > Preussen