1856 - Denmark - 4 - 3000

4 sk. 1854 udg. på Sørgebrev dateret Stockholm d. 25.2. 1856. Frankeret til landsporto og sendt via forwarding agent: Belfour, Eliah, Rainals & Co. i Helsingør med nr.stempel “24” og sidestemplet antiqua Helsingør d. 4.3. 1856 til Slesvig i hertugdømmerne.

Lot: 14
Ended 18/11/2015 21:01:31
Winning bid: DKK 880.00
Bid history: 2 bids