1859 - Slesvig - 7
4 sk. 1858 udg. 1. tryk på smukt brev annulleret med nr.stempel “132” og sidestemplet antiqua Remmels d. 14.1. 1859 til Neumünster. Signeret Møller.
Lot: 661
Ended | 18/11/2015 22:17:00 |
Winning bid: | DKK 500.00 |
Covers > Slesvig > Schleswig-Holstein