1927 - Finland - 127, 130
20 pen. og 1 mk. Løve på brevkort dateret Helsingfors annulleret med tysk stempel i Stettin d. 15.8.1927 og sidestemplet Aus Dampschiff * til Weinheim, Tyskland.
Lot: 913
Ended | 30/12/2015 23:59:59 |
Starting bid: | DKK 500.00 |