1855 - Denmark - 4 - 8900
4 sk. 1854 udg. i parstykke på dobbeltbrev dateret Hamburg, annulleret med svagt nr.stempel og sidestemplet antiqua Altona d. 23.5.1855 til Randers. Vandret fold gennem mærker.
Lot: 239978
DKK 125.00 |