1896 - Slesvig - 6400
Preussen ½ mk. og 10 mk. Stempelmærker stemplet K. Pr. Neben-Zollamt * Sonderburg" på dokument dateret Sonderburg d. 28.1.1896.
Lot: 252916
DKK 250.00 |
Europe
Germany
German Reich
Covers > Slesvig > Schleswig-Holstein