1941 - Norway
Ufrankeret feltpostbrev med V-Viktoria mærkat stemplet Fledpost d. 2.8.1941 og Briefstempel Feldpost Nr. 34157 N (= Kommandierender Admiral in Norwegen, Oslo) til Magdeburg, Tyskland. Signeret Mogler BBP.
Lot: 403
Ended | 01/01/2017 23:59:59 |
Starting bid: | DKK 600.00 |
Europe
Germany
German Reich
Covers > Norway > 2. World War