1953 - Norway
3 kr. på brevkort (Bibibeca) dateret Menorca, Spanien og annulleret med skibsstempel M/S Vistafjord on cruice posted on board d. 11.9.1983 og sidestemplet "Paquebot" til Porta Westphalia, Tyskland.
Lot: 258136
DKK 45.00 |