1907 - Denmark - Used with stamps - 3785
Salomons Kapel, håndtegnet akvarel postkort signeret “VF”. Anvendt fra Charlottenburg, Tyskland. Kvalitet 7
Lot: 376
Ended | 11/04/2017 21:43:45 |
Winning bid: | DKK 100.00 |
Postcards
Denmark Towns and Views