1906 - Norway - 55
Spidsbergen 5/20 øre provisorisk Joh. Giæver udgave annulleret violet “Bellsund 1906” og 5 øre Posthorn stemplet Bergen d. 4.8.1906 på brevkort dateret Bell Sund d. 26.7.1906 til Marseille, Frankrig. Lidt løs.
Lot: 738
Ended | 29/10/2017 23:59:00 |
Starting bid: | DKK 1,000.00 |