1928 - Sweden
Letland 20 s. Våben på brevkort dateret Riga d. 20.6. 1928 annulleret med svensk stempel i Stockholm 28.6. 1928 og sidestemplet med skibsstempel “Från Letland” til Stockholm, Sverige. Sjælden skibspost.
Lot: 755
Ended | 29/10/2017 23:59:00 |
Starting bid: | DKK 1,500.00 |