1917 - Denmark - Used with stamps - 5791
Haundrup, landejendom med lille butik. Fotokort dateret "Haundrup" og stemplet Pederstrup. U/no.
Lot: 271390
DKK 45.00 |
Sold out
Postcards
Denmark Towns and Views