1959 - Denmark - 9000
Ufrankeret UNEF Air Letter med indhold dateret i Gaza stemplet United Nations Emergency Force d. 11.12.1959 til Aalborg. Påsat dansk Julemærke 1959.
Lot: 296334
DKK 60.00 |
Sold out
Christmas Seals
Covers > Denmark postal history > U.N. Post