Great Britain
Ufrankeret feltpostbrev stemplet Received from H.M.Ship til Manchester, England. Rødt flådecensurstempel dateret 28.1.1941. Klippet i toppen.
Lot: 172324
DKK 30.00 |
Europe
Great Britain