1924 - Sweden
Ufrankeret F.M. brevkort (Stockholm) stemplet Marine Francaise * Service a la Mer * og dateret i Stockholm til Charlindrey, Frankrig. Ank.stemplet d. 14.6.1924. Antagelige fra fransk flådebesøg i Sverige.
Lot: 1189
Ended | 01/12/2019 23:59:00 |
Starting bid: | DKK 200.00 |