1957 - Denmark - 9400
Ufrankeret fortrykt UNEF Air letter dateret i Beit Hanoun d. 28.8.1957 stemplet United nations Emergency Force d. 30.8.1957 til Nr. Uttrup pr. Nørresundby.
Lot: 362027
DKK 75.00 |
U.N. Post