1905 - Denmark - SK 1599 - 7172

5 øre Våben på brevkort (Hvolgaard) dateret d. 22.12.1905 med stjernestempel ØLHOLM til Abybro St. Ank.stemplet Aabybro d. 24.12.1905.

Lot: 374088
Ended 13/08/2023 21:57:20
Winning bid: DKK 124.00
Bid history: 4 bids