1964 - Denmark - 1000
Ufrankeret UNEF Air Letter stemplet United Nations Emergency Force d. 23.3.1964 til København. Dateret Camp Rafah fra dansk FN-soldat i Coy 5 DANOR Bn, UNEF.
Lot: 231702
DKK 75.00 |
U.N. Post