1936 - Aland Islands

1,25 mk. Løve udg. på brevkort dateret Mariehamn på Ålandsøerne annulleret med skibsstempel "Från Finland" og sidestemplet Stockholm d. 5.8.1936 til Trollhättan, Sverige.

Lot: 255104
DKK 100.00