1880 - Danmark - 8795
1880. Ufrankeret Befalet Indberetning med indhold dateret Nordby stemplet antiqua Samsø d. 30.7.1880 til Tranebjerg. Udtakseret i "8" øre enkeltporto.
Lot: 301192
Sluttet | 10-07-2019 21:30:51 |
Vindende bud: | DKK 731,00 |
Bud historik: | 5 bud |
Førfilateli/Franco