1932 - Danmark - 185 - 8983
10 øre Bølgelinie på julekort dateret Skrødstrup pr. Mariager annulleret Gerlev J. d. 25.12.1932 og sidestemplet "Rutebilbrev" til Horsens. Ikke nævnt i Skilling.
Lot: 301344
Sluttet | 28-08-2019 21:16:05 |
Vindende bud: | DKK 187,00 |
Bud historik: | 3 bud |
Breve > Danmark stempler > Rutebilstempler