1912 - Danmark - SK 1525 - 6760
3 øre Bølgelinie på lokalt julekort dateret på Manø d. 22.12.1912 annulleret med stjernestempel VESTER VEDSTED og sidestemplet Ribe d. 22.12.1912 til Seem Skole pr. Ribe. Usædvanlig forsendelse fra Manø.
Lot: 313046
Sluttet | 22-04-2020 21:24:20 |
Vindende bud: | DKK 605,00 |
Bud historik: | 8 bud |